Showbiz

Gatuan patëllxhan të mbushur dhe hekuros! Stresi nuk është aq ‘bad boy’ sa e bën veten, reperi: Jo po thuaj që s’jam për shtëpi

VIDEO
Stresi ka postuar në instastory dy video ku tregon që ka gatuar patëllxhanë të mbushura e më pas tregon se po hekuros bluzen e tij.
Featured image of article: Gatuan patëllxhan të mbushur dhe hekuros! Stresi nuk është aq ‘bad boy’ sa e bën veten, reperi: Jo po thuaj që s’jam për shtëpi Stresi

TIRANE- Reperi Stresi është duke shijuar sukseset e tij në muzikë mirëpo jo ato në dashuri. Themi këtë pasi ai është ndarë nga partnerja e tij Kejsi e cila ndodhet shumë larg tij, në Kanada.

Tashmë që ai nuk ka më dikë në krah, do duhet ti përballojë disa gjëra vetëm. Si gatimin apo hekurosjen e rrobave. Mirëpo duket se ndryshe nga çunat e tjerë, ‘bad boy’ Stresi nuk e ka aspak problem ti bëjë e duket se i bën dhe shumë mirë.

Reperi ka postuar në instastory dy video ku tregon që ka gatuar patëllxhanë të mbushura e më pas tregon se po hekuros bluzen e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Stresi- instastory

Jo po thuaj që nuk jam për shpi. Tamam tipik shqiptar. Gatuaj vet, hekuros vet”– shkruan Stresi përkrah videos.

Mesa duket akoma ka meshkuj që ia dalin mbanë vetë për punët e shtëpisë pa pasur nevojë për ndihmën e partneres apo mamit.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment