Showbiz

Gati për një këngë të re? Enca Haxhia kërkon mendimin e publikut se me cilin artistë duan ata të bashkëpunojë(FOTO)

Përmes një pyetje të bërë për publikun ajo kërkon të dijë se me cilin prej artistëve ka më shumë dëshirë ta shohin në një duel.
Featured image of article: Gati për një këngë të re? Enca Haxhia kërkon mendimin e publikut se me cilin artistë duan ata të bashkëpunojë(FOTO) Enca Haxhia

TIRANË- Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një ndër emrat më të dashur  të publikut shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fanasat e saj momente të bukura të jetës së saj, private dhe profesionale.

Së fundmi me një foto që ajo këngëtarja ka publikuar me kufje në studion muzikore ka zbuluar  se po punon për një projekt të ri muzikor. Por përmes një pyetje të bërë për publikun ajo kërkon të dijë se me cilin prej artistëve ka më shumë dëshirë ta shohin në një duel.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Krahas  fotos ku Enca shfaqet me kufje shkruan: Kenge e Re? EP? Album? Bashkepunime? Meqe ra fjala, me cilin artist/e doni bashkepunim????? Shume gjera po ndodhin????????????????’.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment