Politike

Garë e fortë PD-PS në Kavajë! 100 vota diferencë, kanë mbetur dhe 8 kuti pa numëruar

Aktualisht kanë një diferencë prej 100 votash, ku kryeson PS.
Featured image of article: Garë e fortë PD-PS në Kavajë! 100 vota diferencë, kanë mbetur dhe 8 kuti pa numëruar Pamje nga procesi i numrimit

KAVAJË-Partia Demokratike dhe ajo Socialiste janë një garë të fortë në Kavajë, kur rezultati pritet të dalë pas 2 orësh.

Aktualisht kanë një diferencë prej 100 votash, ku kryeson PS.

Kanë mbetur dhe 8 kuti pa numëruar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(d.a/dosja.al)


Lajmi kryesor/HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 85.7% e kutive të votimit në vend! 3 qarqe konfirmojnë fituesit, PS-ja ‘ngjyros’ me lejla Jugun! PD-LSI prijnë në Veri

Shto Koment