Showbiz

“Gangstera me punë të pista”, Julian Deda publikon foton e vjetër

Aktori është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një foto të vjetër.
Featured image of article: “Gangstera me punë të pista”, Julian Deda publikon foton e vjetër Julian Deda

Aktori me origjinë shkodrane ka publikuar një foto të fëmijërisë së tij në rrjetet sociale. Ai është bërë nostalgjik dhe ka kujtuar veten e tij të vogël.

Në një postim në rrjetet sociale, Julian Deda shihet shumë i vogël, i veshur me një kostum të bardhe të punuar me dorë dhe me një kapele.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Julian Deda

Nostalgji. Ishte koha kur ishim gansterra dhe e benim ndonjehere ndonje pune te piset..!”, shkruan Deda me humor krahas fotos.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment