Showbiz

Gabriel Garko tregon mes lotësh se është homoseksual! Në letrën drejtuar ish të dashurës i zbulon të gjitha: Jetuam një përrallë, por s’e mbaj dot më këtë maskë

Aktori mes lotësh bëri rrëfimin që shokoi të gjithë fansat e tij. Edhe pse Garko nuk e përdori kurrë fjalën “homoseksual” nënkuptoi që i përkiste një tjetwr orientimi seksual.
Featured image of article: Gabriel Garko tregon mes lotësh se është homoseksual! Në letrën drejtuar ish të dashurës i zbulon të gjitha: Jetuam një përrallë, por s’e mbaj dot më këtë maskë Gabriel Garko dhe Adua Del Vesco

ITALI- Aktori dhe modeli i njohur italian, Gabriel Garko në një episod të emisionit “Grande Fratello VIP” ka zbuluar se është homoseksual. Në një letër drejtuar ish të dashurës, Adua Del Vesco, aktori mes lotësh bëri rrëfimin që shokoi të gjithë fansat e tij. Edhe pse Garko nuk e përdori kurrë fjalën “homoseksual” nënkuptoi që i përkiste një tjetwr orientimi seksual.

“Adua, vendosa të të shkruaj një letër. E di që disa gjëra që do të them do të të vijnë si surprizë, jo sepse nuk i dija, por sepse do ta bëj këtu dhe tani. Të dy së ​​bashku jetuam një përrallë të bukur, të bukur, por një përrallë. Në përrallë bëjnë pjesë njerëzit që i shkruajnë ato, dhe njerëzit që i interpretojnë, dhe nuk e di kush argëtohet më shumë. A je kënaqur? As unë. A të kujtohet kur në “Sanremo” të thashë se doja të bëja gjërat e mia, atje fillova të jetoj, thashë moshën time të vërtetë, gjeta fëmijën brenda meje? Që atëherë nuk kam qenë në gjendje të mbaj më një maskë. Ne jetuam një përrallë të bukur dhe unë do ta jetoja njëmijë herë. Por ishte një përrallë. Por tani do të doja të jetoja jetën time. Me ty si mike. Ekziston edhe një përrallë tjetër, ku kam jetuar vetëm. Do doja të thoja pse ishte një sekret. E vërteta do të anashkalojë çdo shenjë heshtjeje.”

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Il segreto di Gabriel. #GFVIP

A post shared by Trash Italiano (@trash_italiano) on


(I.A/dosja.al)

Shto Koment