Sport

Futbollisti i Kukësit bëhet baba përsëri, vjen në jetë Devis Shameti (Foto)

Ylli Shameti është bërë baba përsëri me ardhjen në jetë të Devis Shametit.
Featured image of article: Futbollisti i Kukësit bëhet baba përsëri, vjen në jetë Devis Shameti (Foto) Futbollisti i Kukësit Ylli Shameti.

Sot më 9 prill, futbollisti i klubit të Kukësit, Ylli Shameti është bërë baba përsëri me ardhjen në jetë të djalit të tij Devis Shameti. 

Ishte vet qendërmbrojtësi i cili më anë të një postimi në Facebook i bëri të gjithë me dije për lindjen e Devisit. 

Devis Shameti erdhi në jetë, falenderoj zotin për këtë mrekulli. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ylli Shameti, futbollist i Kukësit. 

Ky është djali i dytë i gjirokastritit, ku dhe klubi dhe tifozeria ‘Armata e Veriut’ e ka uruar futbollistin për rastin në fjalë ku kanë shkruar ‘Me jetë të gjate Devis Shameti’. 

B.N/dosja.al

Shto Koment