Sport

Futbollisti brazilian u martua me mbesën e ish-gruas, reagon ish-bashkëshortja e lojtarit: Kam varrosur për së gjalli…

Futbollisti i dha fund marrëdhënies së tij 12-vjeçare me ish-bashkëshorten në fund të vitit të kaluar
Featured image of article: Futbollisti brazilian u martua me mbesën e ish-gruas, reagon ish-bashkëshortja e lojtarit: Kam varrosur për së gjalli… Camila, Iran Angelo dhe Hulk

BRAZIL-Nga aludimet për një lidhje në muajin dhjetor te martesa me mbesën e gruas që është bërë zyrtare nga vetë lojtari në mars. Kjo është historia e jetës private të sulmuesit brazilian Hulk i cili është martuar me Camilan, që është mbesa e ish-bashkëshortes së tij Iran Angelo. Futbollisti i dha  fund marrëdhënies së tij 12-vjeçare me ish-bashkëshorten në fund të vitit të kaluar.

Iran Angleo është rikthyer të flasë në lidhje me atë që mbesa e saj i bëri, duke thënë se ka varrosur për së gjalli një vajzë”.  Ajo është shprehur për revistën Record në Portugali dhe ka kritikuar Camila-n duke pretenduar se ka sakrifikuar gjithçka për një vajzë, e cila i ka dëmtuar ndjenjat duke u martuar me burrin e saj.

Hulk dhe Camila

“Zgjohem në mëngjes pa kuptuar se çfarë ndodhi me mua. Dhimbja është e madhe, ndonjëherë mendoj se do të më copëtojë zemrën. E kisha si vajzën time. I dhashë gjithçka kësaj vajze që kur lindi. Sakrifikova ëndrrat e mia disa herë vetëm që të realizoheshin dëshirat e saj. Ajo i dinte pikat e mia të dobëta, dhimbjet, frikërat dhe kishte dashurinë time të pakushtëzuar. Nëse e kam pasur ndonjëherë gabim, ka ndodhur sepse e kam dashur dhe i kam besuar shumë”, ka thënë ajo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Camila dhe Iran Angelo

E.Ç (Dosja.al)

 

Shto Koment