Showbiz

Fustane me çmime marramendëse, Olti Curri nuk përmbahet ndaj Ajola Xoxës: Klasi ka kosto, nuk mbahet me pensionin e vjehrrës apo…

 • “Fustanin e kam qepur unë”, Olti Curri sherr me ‘stilisten’ e veshjeve të Ajola Xoxës
 • Blogeri Olti Curri ka treguar se fustanet që Ajola Xoxa, bashkëshortja e Erion Veliajt ka në garderobën e saj kanë çmime marramendëse.
  Featured image of article: Fustane me çmime marramendëse, Olti Curri nuk përmbahet ndaj Ajola Xoxës: Klasi ka kosto, nuk mbahet me pensionin e vjehrrës apo… Olti Curri dhe Ajola Xoxa

  TIRANË–  Blogeri Olti Curri nuk është përmbajtur ndaj zonjës së parë të kryeqytetit, Ajola Xoxës.

  Me anë të një postimi në Facebook, Curri ka treguar se fustanet që Ajola ka në garderobën e saj kanë çmime marramendëse për një vend si Shqipëria ku të ardhurat mesatare në ditë janë rreth 5 dollarë.

  Curri ka marrë si shembull dy fustane të Ajolës, e cila për njërin prej tyre ka shkuar se ia ka qepur e gjyshja por që në të vërtetë kushton gati 2 mijë dollarë.

  Klasi ka kosto, nuk mbahet me pensionin e vjehrrës apo kursimet e fiqve. Një fustan kushton 1.865 dollarë, po gjithë garderoba? Apo gjyshja që qendisi dikur fustanin kopjo të D&G ka kopjuar edhe këtë? Atëherë gjyshja duhet hetuar për falsifikim markash luksi ose të më kopjojë edhe mua një palë këpucë Prada nr 44…”-shkruan Olti Curri.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Postimi i plotë: 

   

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment