Showbiz

‘Fustan Medreseje’, Ronela Hajati pranon se s’vishet me marka të shtrenjta: Më pëlqen… (FOTO)

Një ndjekëse i shkruan Ronelës dhe i thotë se ky fustan gjendej tek tregu i Medresesë. Ronela e mori me shmë sportivitet komentin dhe ia ktheu: Punë e madhe. Mua më pëlqen.
Featured image of article: ‘Fustan Medreseje’, Ronela Hajati pranon se s’vishet me marka të shtrenjta: Më pëlqen… (FOTO) Ronela Hajati, kengetare

Këngëtarja Ronela Hajati njihet për çiltërsinë dhe stilin e saj të veçantë.

Në dallim me kolegët e saj që konkurrojnë se kush vesh markat më të shtrenjta, Ronela duket se është më low cost.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku thotë se fustani në foto është i preferuari i saj.

Hajati shkruan: Gjithmonë mundohu të jesh një fëmijë i lumtur, dhe ky është një nga fustanet e mia të preferuara të verës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një ndjekëse i shkruan Ronelës dhe i thotë se ky fustan gjendej tek tregu i Medresesë.

Ronela e mori me shmë sportivitet komentin dhe ia ktheu: Punë e madhe. Mua më pëlqen.

Postimi i Ronela Hajatit dhe komentet

(F.g/dosja.al)

Shto Koment