Politike

“Fusni siglën se filloi”/ Momenti kur Rama futet në emision, përballet me 4 gazetarë, Fevziu s’duket askund: Ua qenkam i pari unë (VD)

Ndërsa Fevziu nuk kishte marrë ende pozicionin e tij dhe po merrej me përgatitjet e fundit, ishte Drini ai që i uroi suksese kreut të qeverisë që do përballej me 4 gazetarë.
Featured image of article: “Fusni siglën se filloi”/ Momenti kur Rama futet në emision, përballet me 4 gazetarë, Fevziu s’duket askund: Ua qenkam i pari unë (VD) Edi Rama dhe Drini Zeqo

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion”. Teksa Rama futej në studio, gazetari i emisionit Drini Zeqo ka bërë një video të prapaskenave.

Ndërsa Fevziu nuk kishte marrë ende pozicionin e tij dhe po merrej me përgatitjet e fundit, ishte Drini ai që i uroi suksese kreut të qeverisë që do përballej me 4 gazetarë.

“Unë qenkam i pari këtu”– tha Rama.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(K.M/Dosja.al)

Shto Koment