Sport

Nesër pritet të merret vendimi për futbollin shqiptar, ja çfarë pritet të ndodhë

Disa ekipe kishin planifikuar që të zbrisnin nesër në fushën e stërvitjes, por duket se do të jetë FSHF ajo që do të udhëzojë klubet se çfarë rrjedhë do të kenë skuadrat, aq më tepër që kampionati tashmë është në pikën e vet më kulminante.
Featured image of article: Nesër pritet të merret vendimi për futbollin shqiptar, ja çfarë pritet të ndodhë Foto ilustruese

TIRANË -Pezullimi i kampionatit pa afat të caktuar pak ditë më parë dhe gjendja në të cilën ndodhet vendi për shkak të ruajtjes nga virusi “COVID-19”, duket se do të detyrojë që nesër të ketë një tjetër dalje zyrtare të FSHF-së në lidhje me kampionatin.

Disa ekipe kishin planifikuar që të zbrisnin nesër në fushën e stërvitjes, por duket se do të jetë FSHF ajo që do të udhëzojë klubet se çfarë rrjedhë do të kenë skuadrat, aq më tepër që kampionati tashmë është në pikën e vet më kulminante.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

(e.ç.dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment