Aktualitet

Fshehu kokainën në organet gjenitale dhe u nis drejt Sarandës, si u arrestua i riu nga Tirana (FOTO)

Arrestohet 36-vjeçari me iniciale Sh.K pasi kishte fshehur një sasi kokaine në organet gjenitale.
Featured image of article: Fshehu kokainën në organet gjenitale dhe u nis drejt Sarandës, si u arrestua i riu nga Tirana (FOTO) Makina me të cilën udhëtonte 36-vjeçari

Sarandë- Në Sarandë është arrestuar nga policia një 36-vjeçar pasi është kapur me kokainë. Mësohet se është arrestuar shtetasi me inicialet Sh. K., lindur në Dibër dhe banues në Tiranë.

36-vjeçari u arrestua në vendin e quajtur ‘Ura e Kranesë’, teksa vinte  me mjetin e tij nga Tirana për në Sarandë. I riu për t’i shpëtuar ndonjë kontrolli policor, e kishte fshehur drogën në organet gjenitale.

Pasi policia i bëri kontroll në makinë dhe në trupin e tij iu gjetën 50 gr kokaine.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

J.V/Dosja.al

Shto Koment