Showbiz

Frikë nga syri i keq? Oriola Marashi poston foton e parë me Eros Grezdën, e rrethon me krah e i prek gjoksin por i mbulon fytyrën

FOTO
Oriola postoi foton e parë me Erosin në instastory, duke ia mbuluar fytyrën me emojin me zemra.
Featured image of article: Frikë nga syri i keq? Oriola Marashi poston foton e parë me Eros Grezdën, e rrethon me krah e i prek gjoksin por i mbulon fytyrën Oriola Marashi, Eros Grezda
Përditësuar:

TIRANË- Modelja shqiptare Oriola Marashi dhe futbollisti i njohur Eros Grezda janë një ndër çiftet shqiptarë më të komentuar nga media dhe njerëzit online.

Para pak minutash Oriola postoi foton e parë me Erosin në instastory, duke ia mbuluar fytyrën me emojin me zemra. Dhe pse ia ka mbuluar fytyrën duket qartë që ai eshte Erosi, nga buzët dhe trupi i tij. Modelja ia ka vendosur dorën në gjoks duke e mbuluar të gjithin.

Instastory- Oriola Marashi

Duke qënë se kjo është fotoja e parë e çiftit e postuar në rrjetet sociale, Oriola e ka shoqëruar me një emoji që ka simbolin e syrit të keq duke na bërë të mendojmë se ka frikë nga syri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se disa ditë më parë u raportua se familjet e të dyja palëve janë takuar, ndaj Oriola dhe Eros janë gati të shpallin fejesën.

Pas kësaj fotoje ne jemi gati për të tjera nga çifti.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment