Rajoni

Frikë dhe panik, tjetër tërmet shkund Greqinë

Sipas të dhënave nga Instituti Evropian Mesdhetar tërmeti ka rënë rreth orës 00:06 pas mesnatës, në një zonë nënujore pranë Rodosit.
Featured image of article: Frikë dhe panik, tjetër tërmet shkund Greqinë Foto ilustruese

GREQI- Një tërmet 4.6 righter ka rënë sërish në Greqi. Këtë herë epiqendra ka qenë në Rodos. Sipas të dhënave nga Instituti Evropian Mesdhetar tërmeti ka rënë rreth orës 00:06 pas mesnatës, në një zonë nënujore pranë Rodosit. Thellësia fokale e tërmetit, sipas EMSC, vlerësohet në 2 km.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Greqi, termet

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment