Showbiz

Frika nga COVID-19 detyron Afërdita Dreshajn të testohet, modelja zbulon nëse është infektuar me virus në Miami

FOTO
Me anë të një fotoje të postuar në Instagram Afërdita ka treguar që rezultati i testit ka dalë negativ.
Featured image of article: Frika nga COVID-19 detyron Afërdita Dreshajn të testohet, modelja zbulon nëse është infektuar me virus në Miami Aferdita Dreshaj

MIAMI– COVID-19 ka frikësuar gjithë botën dhe të shumtë kanë qënë ata që iu janë nënshtruar proçedurave për të zbuluar se nëse janë prekur nga virusi apo jo. Të njëjtën gjë ka bërë dhe modelja shqiptare e cila tashmë jeton jashtë kufinjve, Afërdita Dreshaj.

Me anë të një fotoje të postuar në Instagram Afërdita ka treguar që rezultati i testit ka dalë negativ.

Aferdita Dreshaj- instastory

Afërdita bashkë me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl, së fundi udhëtuan për në Miami, ku e festuan përvjetorin e dytë të martesës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në atë udhëtim, nuk kanë munguar dhuratat e befasitë e këndshme për atë, të cilat i ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

Ndoshta ky testim u bë pasi modelja ka lëvizur nga një shtet në tjetrin dhe për sigurinë e saj e të njerëzve përreth është dashur ta kryejë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment