Showbiz

Franceska Jaçe harron të veshë të brendshmet, provokon fansat me fotot e fundit

Françeska Jaçe ka zbuluar të gjitha hiret e saj në setin e fundit fotografik që ka realizuar.
Featured image of article: Franceska Jaçe harron të veshë të brendshmet, provokon fansat me fotot e fundit Franceska Jace

TIRANË- Françeska Jaçe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me format e saj super-seksi. Këtë gjë ka bërë edhe së fundmi me disa foto që ka postuar në Instagram.

Në këtë set fotografik që ka realizuar ajo është shfaqur mjaft provokuese, e veshur me një fustan të gjatë, të çarë deri në kofshë dhe që të jep idenë që bukuroshja Jaçe nuk ka veshur të brendshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Shto Koment