Showbiz

PAMJET që Rama nuk do duhet t’i shikonte kurrë, Françeska Jaçe thyen ‘shtetrrethimin’, lëviz e qetë me makinë. Detaji që e mbron nga koronavirusi

VIDEO
Për vete Françeska i ka marrë të gjitha masat mbrojtëse, duke përdorur doreza silikoni, siç duket qartë edhe në video.
Featured image of article: PAMJET që Rama nuk do duhet t’i shikonte kurrë, Françeska Jaçe thyen ‘shtetrrethimin’, lëviz e qetë me makinë. Detaji që e mbron nga koronavirusi Françeska Jaçe

TIRANË– Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe tregon se është një rebele me plot kuptimin e fjalës. Ajo ka postuar një ‘story’ në Instagram duke udhëtuar me makinë, ndërkohë që vendi ka hyrë në “shtetrrethim” për të penguar përhapjen e koronavirusit.

Krahas videove kanë mbetur edhe datat e momentit kur është bërë videoja, e cila është xhiruar sot, ndërkohë është është dhënë urdhër i prerë që qytetarët të mos i përdorin makinat e tyre personale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithatë për vete Françeska i ka marrë të gjitha masat mbrojtëse, duke përdorur doreza silikoni, siç duket qartë edhe në video. Por a e ka parë Rama këtë video? Për të mirën e saj, jo pasi të gjithë ata që shkelin rregullat u hiqet patenta për 3 vite dhe u sekuestrohet makina.

Por ekziston edhe mundësia tjetër që Françeska ka qënë në punë dhe marrë lejen e posaçme nga Policia për të lëvizur nëpër qytet.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment