Virale

E turpshme! Telefoni i nxjerrë të palarat ministrit francez. I shpëton p*rdha gjatë tranmetimit live

VIDEO
Gjatë tranmetimit tëlajmeve spikerja ka bërë “live” me ministrin francez, i cili ndohej në shtëpi për shkak të pandemisë. Në pamje tëparë ai duket  veshur serioz me kostum, dhe gjithçka po shkonte mirë, por në një moment ka ndodhur e papritura.
Featured image of article: E turpshme! Telefoni i nxjerrë të palarat ministrit francez. I shpëton p*rdha gjatë tranmetimit live

FRANCË- Një incident i turpshëm gjatë një transmetimi ‘live’ ka ndodhur në mediat franceze, dhe tani po bën xhiron e rrjetit.

Gjatë tranmetimit të lajmeve spikerja ka bërë “live” me ministrin francez, i cili ndohej në shtëpi për shkak të pandemisë. Në pamje tëparë ai duket  veshur serioz me kostum, dhe gjithçka po shkonte mirë, por në një moment ka ndodhur e papritura.

Ministrit i ka shpëtuar një p*rdhë dhe kjo ka bërë që telefoni t’i rrëshkiste ku dhe ka kapur dhe pjesë të tjera të trupit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

WC-ja për ministrin mesa duket ka qenë vendi ideal për të hyrë në tranmetim live, por jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç duhet dhe mbi të gjitha siç parashikohet.

(A.K.dosja.al)

Shto Koment