Showbiz

FOTO+VIDEO/ Tuna dhe Nora lënë pas sherret, drekojnë bashkë në një restorant në Prishtinë

Por me sa duket dy ish-kunatat kanë lënë pas ‘armiqësitë’, dhe është siguruar foto dhe video të dy artistëve, në shoqëri të njëra-tjetrës në një restorant në Prishtinë.

KOSOVË- Këngëtaret Altuna Sejdiu dhe Nora Istrefi prej kohësh nuk i kishin raportet e mira me njëra-tjetrën. Dy këngëtaret që janë dhe kunata, nuk shikonin njëra tjetër në sy as në festat familjare.

Tuna dhe Nora bashkë në restorant

Por me sa duket dy ish-kunatat kanë lënë pas ‘armiqësitë’, dhe Lajmi.net ka siguruar foto dhe video të dy artistëve, në shoqëri të njëra-tjetrës në një restorant në Prishtinë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bashkë me Norën dhe Tunën ishte edhe dizajneri Valdrin Sahiti. Kujtojmë se Nora Istrefi ka pak kohë që i ka dhënë fund martesës me Robert Berishën.

Shto Koment