Sport

FOTO+VIDEO/Po bën namin në Francë, futbollistja shqiptare “topless” në plazh: Ju tregoj dy lojtarët më seksi te Kombëtarja

Përveç aftësisë me topin, Muja mund të konsiderohet edhe një prej sportisteve më seksi. Së fundmi ajo ka ndarë për fansat në rrjetet sociale, një foto tepër provokuese, teksa shfaqet “topless” plazh
Featured image of article: FOTO+VIDEO/Po bën namin në Francë, futbollistja shqiptare “topless” në plazh: Ju tregoj dy lojtarët më seksi te Kombëtarja Uendi Muja
Përditësuar:

TIRANË-Futbolli i femrave, është ende thuajse një tabu në Shqipëri. Në Europë ka shumë vite që luhet, edhe futboll profesionist, por ne jemi ende herët për gjëra të tilla. Prej rreth një dekade Federata Shqiptare e Futbollit, edhe me kërkesë të UEFA-s, ka organizuar kampionatet e femrave. Uendi Muja, është futbollistja që ka shkëlqyer me Vllazninë,ndërsa hapin në kualitet tani e ka bërë në Francë.Përveç aftësisë me topin, Muja mund të konsiderohet edhe një prej sportisteve më seksi. Së fundmi ajo ka ndarë për fansat në rrjetet sociale, një foto tepër provokuese, teksa shfaqet “topless” plazh.

Uendi Muja

Bukuroshja Uendi duket në superformë, ndërsa bien në sy format e saj bombastike. Së fundmi bukuroshja për “Ftesë në 5”, ka treguar se premio më e lartë që ka marrë në Francë ka qenë 500 euro. Gjitashtu Uendi Muja nuk ka nguruar të tregojë edhe 2 lojtarët e Kombëtares, të cilët sipas saj janë më seksi.

“Shpërblimi më i lartë që kam marrë pas një fitoreje ka qenë 500 euro. Futbollistet femra nuk kanë rroba dhe shpërblime aq të mëdha sa meshkujt. Kjo ka qenë shpërblimi më i madh pas një ndeshjeje ku shënova dhe fituam.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Futbollisti më seksi te Kombëtarja? Mendoj Roshi dhe Veseli. Te partneri i ardhshëm kërkoj, të jetë i zgjuar, besnik dhe i pashëm. U shpreh Muja.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment