Aktualitet

Fotot/ Të pranishmit në homazhet në nder të Kasem Hysenbelliut

Presidenti i Fax News, Kasem Hysenbelliu është ndarë nga jeta ditën e djeshme pas komplikacioneve të shkaktuara nga COVID19.
Featured image of article: Fotot/ Të pranishmit në homazhet në nder të Kasem Hysenbelliut Homazhet per Kasem Hysenbelliun

TIRANË– Homazhet në nder të Presidentit të Faxnews u mbajtën në ambientet e familjes, aty ku të pranishëm ishin miq, kolegë dhe konkurentë në profesion.

Mes tyre ishin dhe personalitet te njohur te medias. Ish deputeti Ervin Salianji, Presidenti i RTV Ora, Ylli Ndroqi me bashkëshorten, ambasadori Dashnor Dervishi e shumë të njohur të tjerë treguan respektet para të ndjerit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Presidenti i Fax News, Kasem Hysenbelliu është ndarë nga jeta ditën e djeshme pas komplikacioneve të shkaktuara nga COVID19. Hysenbelliu ishte dërguar në Turqi prej disa ditësh ku po merrte trajtim mjekësor por për fat të keq, nuk mundi të fitojë betejën me COVID19. Ai u nda nga jeta në moshën 59-vjeçare.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment