Virale

FOTOT: Vetëm 9 muaj ministër, transformimi i Gent Cakajt, shton peshë aq sa nuk njihet

humë njerëz nën trysninë e një pune të tillë kanë tendenca që të humbin disa kile, por mesa duket ky nuk është rasti i Gent Cakajt. 
Featured image of article: FOTOT: Vetëm 9 muaj ministër, transformimi i Gent Cakajt, shton peshë aq sa nuk njihet Gent Cakaj para dhe pas humbjes në peshë

TIRANË– Ministri i Jashtëm i deleguar Gent Cakaj është një nga emrat më të përfolur të kabinetit Rama 2. 

Në janar 2019, Cakaj u vendos në pozicionin e Ministrit të Punëve të Jashtme duke zëvëndësuar kështu Ditmir Bushatin. 

Për rreth 9 muaj, Cakaj ka zhvilluar karrierën e tij politike para syve tanë duke bërë dëshmitarë të shumë deklaratave, takimeve apo dhe referimeve. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo që bie në sy qartësisht është shtimi në peshë i ish-këshilltarit të Ramës, madje në kundërshtim me punën e tij stresuese. Shumë njerëz nën trysninë e një pune të tillë kanë tendenca që të humbin disa kile, por mesa duket ky nuk është rasti i Cakajt. 

Për ta demonstruar siç duhet ndryshimin në pamjen e Cakajt, shfletoni fotogalerinë e mëposhtme.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment