Sport

FOTOT/ U mërzit me jetën luksoze të Madeira-s, Cristiano Ronaldo shkon në fshat me Georginën dhe fëmijët

Futbollisti u mërzit në karantinën e parë...
Featured image of article: FOTOT/ U mërzit me jetën luksoze të Madeira-s, Cristiano Ronaldo shkon në fshat me Georginën dhe fëmijët Vila ne fshat dhe Cristiano Ronaldo me Georginen dhe femijet

Cristiano Ronaldo është shpërngulur nga vila super luksoze në Madeira në një fshat të qetë të quajtur Canical që njihet për peshkim.

Futbollisti i Juventusit vendosi të largohet nga apartamenti 8 milionësh, për të kaluar në fshat së bashku me Georgina Rodriguezin dhe katër fëmijët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shtëpia e re ku u zhvendos Ronaldo paguan 4 mijë euro në javë, ka palestër private, dy kuzhina dhe gjashtë dhoma me pamje nga deti.

(e.ç/dosja.al)

Shto Koment