Rajoni

FOTOT/ U infektua me Covid-19 dhe doli me pneumoni, ja suita ku po merr kurën Berlusconi, ambienti luksoz në pavionin “Diamante”, me parukiere e masazhierë në dispozicion

Në pamjet e brendshme të dhomës shfaqet një ambient shumë luksoz. Suita, është 300 metra katror me nëntë dhoma dhe tre tualete.
Featured image of article: FOTOT/ U infektua me Covid-19 dhe doli me pneumoni, ja suita ku po merr kurën Berlusconi, ambienti luksoz në pavionin “Diamante”, me parukiere e masazhierë në dispozicion Silvio Berlusconi

ITALI– Silvio Berlusconi, ka rezultuar pozitiv me Covid-19 disa ditë më parë, por së fundimi ai është diagnostikuar me pneumoni të hershme bilaterale. Ish-kryeministri italian, po merr kurimet e nevojshme në një suitë pranë spitalit “San Raffaele” në Milano.

Në pamjet e brendshme të dhomës shfaqet një ambient shumë luksoz. Suita, është 300 metra katror me nëntë dhoma dhe tre tualete.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo ndodhet në katin e gjashtë të pavionit “Diamante” të spitalit San Raffaele në Milano dhe është e pajisur gjithashtu me Wi-Fi, shtyp ndërkombëtar, pije freskuese, parukiere, estetiste, masazhierë profesionistë në dispozicion.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment