Virale

“Tërmet, tërmet, i q*** nënën”, plas në meme rrjeti pas përgjimeve të ‘BILD’ (FOTO)

Përgjimet e publikuara dje nga gazetari gjerman Peter Tiede nuk kanë mbetur pa u "shfrytëzuar" nga faqet e meme-ve.

TIRANË- Përgjimet e publikuara dje nga gazetari gjerman Peter Tiede, kanë bërë xhiron e rrjetit dhe nuk i kanë shpëtuar as faqeve të meme-ve.

Këto të fundit kanë ironizuar shprehet dhe fjalët e pista që përdoreshin gjatë bisedave telefonike.

Gazeta gjermane “Bild” ka publikuar dje 10 përgjime të reja për dosjen 184. Në këto përgjime dëgjohen zërat e disa funksionarëve të lartë të PS, që flasin me njëri-tjetrin pas votimeve dhe shprehen të kënaqur për rezultatin e votimeve. Po ashtu në këto përgjime ka marrë pjesë dhe drejtori i Policisë së Dibrës që flet me ish-minsitrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

 

Shto Koment