Aktualitet

FOTOT/ Të fashuar kokë e këmbë, dalin pamjet e policëve të Rendit që u plagosën në protestë

Siç shihet nga fotot, efektivët janë plagosur dhe disa prej tyre janë të fashuar në kokë, këmbë e krahë.
Featured image of article: FOTOT/ Të fashuar kokë e këmbë, dalin pamjet e policëve të Rendit që u plagosën në protestë

TIRANË– Fotot që po shikoni vijnë nga QSUT-ja ku po kurohen efektivët e plagosur në protestë.

Siç shihet nga fotot, efektivët janë plagosur dhe disa prej tyre janë të fashuar në kokë, këmbë e krahë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Efektivët u plagosën gjatë pesë orëve protestë që u zhvillua pasditen e sotme për 25-vjeçarin Klodian Rasha, që u vra nga një prej kolegëve te tyre.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment