Showbiz

Fotot seksi në rrjete sociale/ Redona Koçi: Prindërit s’janë fanatikë, s’duan tja dinë që unë zhvishem

Ajo tha se prindërit e saj nuk i shohin fare fotot dhe nuk merren me të.
Featured image of article: Fotot seksi në rrjete sociale/ Redona Koçi: Prindërit s’janë fanatikë, s’duan tja dinë që unë zhvishem Redona Koçi

TIRANË– Fotot seksi të publikuara në Instagram duket se nuk i shqetësojnë familjarët e juristes Redona Koçi. Teksa ishte e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ajo se prindërit e saj nuk i shohin fare fotot dhe nuk merren me të.

“Nuk i shohin fare fotot e mia, s’merren fare me mua. Mami thotë më lër rehat. Nuk janë fanatikë prindërit e mi, kanë qenë por kanë ndryshuar”, tha ajo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment