Showbiz

FOTOT/ Sali Berisha sërish gjysh? Armina Mevlani i jep lajmin e keq: Jo, jo! Thjesht më është fryrë pak barku (PLANET E DASMËS)

Armina futi në dyshime të gjithë njerëzit teksa pozoi me pantallona të zeza dhe me bluzë të bardhë ku i dukej barku i fryrë, por në një reagim të fundit ajo e ka mohuar të jetë shtatzënë.
Featured image of article: FOTOT/ Sali Berisha sërish gjysh? Armina Mevlani i jep lajmin e keq: Jo, jo! Thjesht më është fryrë pak barku (PLANET E DASMËS) Armina Mevlani, Shkëlzen dhe Sali Berisha

TIRANË– Ditën e djeshme blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani njëkohësisht edhe e fejuara e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit, publikoi disa foto në rrjetin social Instagam ra në sy barku, paksa i fryrë.

Ajo futi në dyshime të gjithë njerëzit teksa pozoi me pantallona të zeza dhe me bluzë të bardhë dhe me barkun e fryrë, por në një reagim të fundit ajo e ka mohuar të jetë shtatzënë.

Fotoja qe publikoi Armina.

“Nuk është e vërtetë. Pak të shohin barkun e fryrë një moment, të bëjnë shtatzënë.”- është shprehur Armina për Iconstyle.

E nëse Armina do ishte shtatzënë do ta bënte sërish gjysh ish-kryeminsitrin e vendit, Sali Berishën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithashtu kohët e fundit është përfolur gjatë nëse do të ketë dasëm këtë vit, por siç duket pandemia  Covid-19 u ka prishur shumë plane njerëzve. Në reagimin e saj Armina ka hedhur psoshtë verisonin e anulimit të dasmës duke thënë akoma nuk është vendosur, por sigurisht  që do të ketë dasmë.

“Sigurisht që do të ketë dasmë. Por në momentin e parë që kjo datë do të jetë vendosur do bëhet publike me anë të një konfirmimi zyrtar nga ana jonë dhe nuk do të jetë kjo pranverë.”– ka thënë ajo.

A.C/Dosja.al

Shto Koment