Politike

FOTOT: Rivalë por në paqe! Ori Nebiaj përballë Majkos, batuta dhe buzëqeshje në distancë…Bashkë ndjekin numërimin e votave

Në një prej qendrave të numërimit, procesi i numërimi po ndiqet nga afër nga ministri i Diasporës, Pandeli Majko dhe kandidatja për deputete e Partisë Demokratike, Ori Nebiaj. 
Featured image of article: FOTOT: Rivalë por në paqe! Ori Nebiaj përballë Majkos, batuta dhe buzëqeshje në distancë…Bashkë ndjekin numërimin e votave Pamje nga qendra e numerimit

TIRANË– Pas mbylljes së kutive të votimit, në vend ka nisur numërimi i votave për kandidatët që garuan për deputetë. Por rivalët duket se janë në paqe me njëri-tjetrin.

Në një prej qendrave të numërimit, procesi i numërimi po ndiqet nga afër nga ministri i Diasporës, Pandeli Majko dhe kandidatja për deputete e Partisë Demokratike, Ori Nebiaj.

“Ori si ke qenë? Hajde pak! Ori është kandidatja e PD goca më e mirë, që shpresoj që të jetë në parlament!,”-dëgjohet në një moment Majko.  

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Në një moment ata janë kapur nga kamerat duke shkëmbyer batuta në distancë, ku nuk kanë munguar as buzëqeshjet. 


LAJMI KRYESOR: Shqipëria zgjodhi PS/ Si e sheh politika rezultatin e zgjedhjeve, kandidatët demokratë të hapur me rivalët, ‘heshtje’ në PD e Presidencë, nga LSI nis pranimi i humbjes (ZHVILLIMET)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment