Bota

FOTOT/ Plas skandali në Hungari, kryebashkiaku kapet duke bërë seks me prostituta

Zolt Borkai, kreu i bashkisë së qytetit Gyor në Hungari është kapur duke bërë seks me prostituta, vetëm pak kohë para zgjedhjeve lokale.
Featured image of article: FOTOT/ Plas skandali në Hungari, kryebashkiaku kapet duke bërë seks me prostituta Kryebashkiaku i Gyor, Zolt Borkai mes prositutave

HUNGARI- Mediat e huaja kanë publikuar sëfundmi skandalin seksual të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai i cili është fotografuar nën shoqërinë e disa prositutave, e ndërkohë me njërën shihet duke kryer marrëdhënie seksuale.

Ky skandal seksual prej ditësh po bën bujë në të gjithë Hungarinë pasi dhe ngjarja ka ndodhur pak ditë para zgjedhjeve lokale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: hungarytoday

A.C/Dosja.al

Shto Koment