Politike

FOTOT/ Pas votimit, Basha takohet me qytetarët në rrugë, shfaqet i buzëqeshur

Lulzim Basha i ka ndarë fotot me qytetarët në 'Facebook'.
Featured image of article: FOTOT/ Pas votimit, Basha takohet me qytetarët në rrugë, shfaqet i buzëqeshur Lulzim Basha

TIRANË– Pasi hodhi votën e tij në qendrën e votimit, kryedemokrati Basha takoi disa qytetarë në rrugë. Ai ndaloi dhe bëri disa fotografi.

Lulzim Basha i ka ndarë fotot me qytetarët në ‘Facebook’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Shto Koment