Rajoni

Pamjet magjike, dëbora e parë shtrohet në tokat shqiptare, tapeti i bardhë mbulon rrugët dhe kodrinat

Siç shihet në fotot e siguruara nga Dosja.al në vendet më të larta në Kosovë ka rënë dëbora e parë për këtë vit. Temperaturat e ulëta ditën e sotme mesa duket  nuk kanë përfshirë vetëm vendin tonë por edhe Kosovë. 

KOSOVË– Brezovica, Shala e Bajgorës dhe Prevalla janë mbuluar ditën e sotme nga dëbora.

Siç shihet në fotot e siguruara nga Dosja.al në vendet më të larta në Kosovë ka rënë dëbora e parë për këtë vit.

Temperaturat e ulëta ditën e sotme mesa duket  nuk kanë përfshirë vetëm vendin tonë por edhe Kosovë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


Vendet e Kosovës janë mbuluar vetëm nga një pëlhurë  dëbore, sakaq temperaturat vijonë të jenë të ulëta.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment