Kuriozitete

FOTOT/ Pabarazia mes shtresave të shoqërisë, imazhet që tregojnë anët e kundërta të botës

Shikoni imazhet në fotogalerinë më poshtë.

TIRANË- Ndonjëherë ato fotot që i quajmë “Foto sa 1000 fjalë” janë pikërisht imazhe të vërteta që tregojnë pabarazinë mes shtresave të shoqërisë, vuajtjeve në epoka të ndryshe dhe dy lloj jetësh.

Këto foto sqarojnë  hapur dallimet në çdo gjë nga jetët e vështira që shohim sot nëpër botë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A.C/Dosja.al

Shto Koment