Showbiz

FOTOT / Njëra më ‘sexy’ se tjetra! VIP-at shqiptare arratisen në Dubai dhe shijojnë pushime luksoze!

Ato kanë postuar dhjetëra foto në rrjetet sociale, nga hotelet luksoze ku qendrojnë, deri tek drekat e darkat, apo edhe udhëtimin me charter personal. Interesant është fakti se të gjitha shfaqen vetëm në foto.
Featured image of article: FOTOT / Njëra më ‘sexy’ se tjetra! VIP-at shqiptare arratisen në Dubai dhe shijojnë pushime luksoze! VIP-at ne Dubai

DUBAI– Shumë vajza ‘VIP’ kanë zgjedhur të ‘arratisen’ nga Shqipëria në këro ditë të vështira pandemie dhe të shijojnë pushime tepër luksoze.

Ato kanë postuar dhjetëra foto në rrjetet sociale, nga hotelet luksoze ku qendrojnë, deri tek drekat e darkat, apo edhe udhëtimin me charter personal. Interesant është fakti se të gjitha shfaqen vetëm në foto.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fotot e disa prej tyre, të cilat kanë mësyrë këto ditë të ftohta Dubain e ngrohtë, ku shkojnë gjithë pasanikët e botës.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment