Virale

FOTOT nga plazhi/ Ministrja Xhaçka shfaqet në jug, relax me familjen në plazhin e Jalës, e kujdesshme me mbetjet

Me një fustan plazhi dhe me një palë shapka me gisht, ministja nuk ndan dot nga dora disa mbetje plastike, të cilat shkon t’i hedhë në vendin e caktuar.
Featured image of article: FOTOT nga plazhi/ Ministrja Xhaçka shfaqet në jug, relax me familjen në plazhin e Jalës, e kujdesshme me mbetjet Olta Xhaçka

SHQIPËRI– Ministrja e Mbrotjes, Olta Xhaçka po shijon pushimet në jug të vendit bashkë me familjen e saj. Ajo është fotografuar nga “FaxNews” në zonën e Jalës, së bashku me persona të tjerë.

Olta Xhaçka

Me një fustan plazhi dhe me një palë shapka me gisht, ministja nuk ndan dot nga dora disa mbetje plastike, të cilat shkon t’i hedhë në vendin e caktuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Olta Xhaçka

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment