Virale

FOTOT nga paparazzi/ Kujtim Gjuzi u “vjedh” simbolin demokratëve, pozon pranë deputetit të PS-së. Krah më krah pozojnë para kameras

Teksa po bënte një pushim të shkurtër gjatë seancës plenare, deputeti Kujtim Gjuzi diçka i tregon deputetit socialist, Jurgis Çurbja.
Featured image of article: FOTOT nga paparazzi/ Kujtim Gjuzi u “vjedh” simbolin demokratëve, pozon pranë deputetit të PS-së. Krah më krah pozojnë para kameras Kujtim Gjuzi dhe Jurgis Çurbja

TIRANË– Deputeti Kujtim Gjuzi ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e kamerave, herë me veshjet e tij dhe herë me gjestet. Kësaj herë kamerat e Panoramës, e kanë pikasur duke bërë përshendetje me dy gishta.

Teksa po bënte një pushim të shkurtër gjatë seancës, diçka i tregon deputetit socialist, Jurgis Çurbja. Të dy pozojnë për aparatin, ndërsa Gjuzi ngre dy gishtat lart. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment