Virale

FOTOT nga paparazi/ Askush s’i zbaton masat ekstreme të COVID-19 më shumë se Gramoz Ruçi, as shoferin s’e pranon në makinë

Ai ka hequr dorë nga shoferi dhe truprojat, për të qenë më i sigurt në kushtet kur virusi kërcënon nëse nuk respektohet distanca.
Featured image of article: FOTOT nga paparazi/ Askush s’i zbaton masat ekstreme të COVID-19 më shumë se Gramoz Ruçi, as shoferin s’e pranon në makinë Gramoz Ruçi

Kryetari i Parlamentit, Gramoz Ruçi, ndryshe nga herët e tjera, këto javë të pandemisë është parë vetë në timonin e makinës.

Ai ka hequr dorë nga shoferi dhe truprojat, për të qenë më i sigurt në kushtet kur virusi kërcënon nëse nuk respektohet distanca.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Madje, ky veprim i Ruçit ka tërhequr vëmendjen e mjaft deputetëve, të cilët nuk e kanë parë asnjëherë kryetarin të vijë i vetëm me makinë në punë.

Marrë nga Panorama

Shto Koment