PolitikeVirale

FOTOT/ Musa Ulqini frymëzohet nga shefi, deputeti pozon me kollare me lule

Ai kishte vënë një kollare me lule dhe me shumë ngjyra, fiks si Kryeministri Edi Rama. Ndërkohë që disa deputetë filluan të eksperimentojnë atletet me kostumin, ja ku vjen dhe Ulqini me lule në kollare.
Featured image of article: FOTOT/ Musa Ulqini frymëzohet nga shefi, deputeti pozon me kollare me lule Musa Ulqini

Teksa Kryeministri Edi Rama përflitet për mënyrën e pazakontë në të veshur, për shallvaret, kollaret me ngjyra dhe atletet me kostum, vetë Rama asokohe thoshte se do të më shani, por një ditë do të më imitoni.

Musa Ulqini

Me sa duket, kjo ditë erdhi! Edhe Musa Ulqini, një deputet karriere në PS, i cili për hir të së vërtetës nuk është shquar asnjëherë për tendenca në ndjekjen e modës, këtë të hënë kishte diçka të veçantë në veshje.

Musa Ulqini

Ai kishte vënë një kollare me lule dhe me shumë ngjyra, fiks si Kryeministri Edi Rama. Ndërkohë që disa deputetë filluan të eksperimentojnë atletet me kostumin, ja ku vjen dhe Ulqini me lule në kollare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me sa duket, kjo kohë e zymtë pandemie ka bërë që njerëzit ta kërkojnë pranverën në ngjyrat e rrobave. Marrë nga Panoramaplus

 

Shto Koment