Argetim

FOTOT/ Melanie apo Ivanka: Një “luftë” e ashpër rreth Donald Trump

Përveç polemikave rreth Donald Trump, mediat janë përqendruar më së shumti edhe tek dy femrat që e shoqërojnë atë: Melanie, e shoqja e presidentit, dhe Ivanka, vajza e tij.
Përditësuar:

Presidenti amerikan Donald Trump, është duke zhvilluar një vizitë në Britani, ku nuk iu ka shpëtuar polemikave për shkak të komenteve të tij rreth Brexit.

Por, përveç polemikave rreth tij, mediat janë përqendruar më së shumti edhe tek dy femrat që e shoqërojnë atë: Melanie, e shoqja e presidentit, dhe Ivanka, vajza e tij.

Të dyja ato kanë shkëlqyer me pamjen dhe veshjen dhe duket se kanë qenë në një garë me njëra-tjetrën, se kush do të tërhiqte më shumë vëmëndjen e mediave.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dhe çuditërisht, edhe pse në të njëjtin udhëtim, ato nuk janë shfaqur për asnjë moment krah njëra-tjetrës.

Burimi: Tema

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment