Argetim

FOTOT/ “Më tradhtoi me 30 gra, në sy të fëmijës”, si ju shkatërrua jeta 23-vjeçares: Ai me dashnoren në shtratin tonë, unë me dhimbjet e lindjes…

Gruaja e tronditur zbulon se i dashuri i saj e kishte tradhtuar me 30 femra, ndërsa ajo gjendej në punë.
Featured image of article: FOTOT/ “Më tradhtoi me 30 gra, në sy të fëmijës”, si ju shkatërrua jeta 23-vjeçares: Ai me dashnoren në shtratin tonë, unë me dhimbjet e lindjes… Carol Gibb dhe Steve Lee.

BRITANI- Një grua ka zbuluar se si i dashuri i saj e kishte tradhtuar atë me 30 gra, madje duke pasur në shtëpi dhe fëmijën e tij.

Coral Gibb, 23 vjeç, nga Loëestoft, Suffolk, tha se ish i dashuri i saj Steve Lee, 34 vjeç, i’shkatërroi ditën më të lumtur të jetës së saj’ . Ndërsa ajo ishte në pritje të fëmijës të vajzës së dytë zbuloi se partneri e kishte tradhtuar sa herë që shkonte për në punë.

Carol Gibb dhe Steve Lee.

Ajo ka rrëfyer që e ka zbuluar tradhtinë në një moment shumë delikat në jetën e saj. Teksa i kishin ardhur dhimbjet e lindjes dhe kishte vrapuar për në shtëpi për të marrë gjërat e nevojshme, Steve ishte bërë si i çmendur dhe i kishte kërkuar të largohej menjëherë.

Carol Gibb dhe Steve Lee.

E vetme, me kontraktime dhe rrugës për në spital, Coral ka zbuluar se ai kishte një grua tjetër në shtratin e tyre.

Pasi lindi në 4 qershor 2016, Coral e pyeti të dashurin e saj dhe ai pranoi të vërtetën. Steve e kishte tradhtuar jo me 1 por me 30 gra.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Carol Gibb.

Coral arriti të merrte telefonin e tij fshehurazi, duke lexuar të gjitha mesazhet që kishte shkëmbyer me dashnoret.

Carol Gibb dhe Steve Lee.

“Ai po më mashtronte ndërsa isha në punë, kështu që çfarë tjetër do të bënte? Ishte e pafalshme dhe unë mora vendimin e duhur, sepse më vonë ai pranoi se kishti fjetur me 30 femra, ndërsa ne ishim bashkë,”– u shpreh Coral.

Steve Lee me vajzën e tij.

Më pas ajo ka shpjeguar se si Steve i kërkonte falje vazhdimisht dhe këmbëngulte për t’u kthyer përsëri bashkë, por ajo e refuzoi në të gjitha rastet: “Ai është një baba perfekt por është një i dashur i tmerrshëm. Nuk dua ta ndaj burrin tim me një grua tjetër, dhe për më tepër me 30 prej tyre.”

Burimi: DailyMail

R.L/Dosja.al

Shto Koment