Politike

FOTOT/ Me laps në dorë mbush kuti, Tom Doshi imiton Edi Ramën, deputeti kalon kohën në parlament duke ngjyrosur 

Ky pasion nuk është i panjohur për publikun shqiptar, pasi më herët edhe kryeministri Edi Rama ka bërë njësoj në mbledhjet e qeverisë.
Featured image of article: FOTOT/ Me laps në dorë mbush kuti, Tom Doshi imiton Edi Ramën, deputeti kalon kohën në parlament duke ngjyrosur  Tom Doshi ne Kuvend

TIRANE– Deputeti i Partisë Social-Demokrate, Tom Doshi e ka gjetur mënyrën sesi të merret me kohën e lirë në Kuvend. Dosja.al vëzhgoi deputetin dhe në kohën kur opozitari Myslym Murrizi me pathos po mbronte platformën e propozuar prej tij në Kuvend, për të ndryshuar Kodin Zgjedhor, Tom Doshi me një laps në dorë, po ngjyroste një nga shkresat e Kuvendit.

Tom Doshi ne Kuvend

Ky pasion nuk është i panjohur për publikun shqiptar, pasi më herët edhe kryeministri Edi Rama ka bërë njësoj në mbledhjet e qeverisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi kryesor: (VIDEO-LIVE) Nis me 1 orë vonesë seanca plenare/ Relatojnë Ibrahimi e Llagami, kacafyten Ralf Gjoni me Halit Valterin

(F.g/dosja.al)

Shto Koment