Aktualitet

FOTOT/ Kjo është makina ku u qëllua me automatik Hilë Gjini, gruaja dhe fëmijët panë horror me sy

Aty dallohet qartë automjeti i llojit “Mercedez Benz” me ngjyrë gri, brenda të cilit ndodhej Hilë Gjini, bashkë me gruan dhe fëmijët të cilët po i dërgonte në shkollë.
Featured image of article: FOTOT/ Kjo është makina ku u qëllua me automatik Hilë Gjini, gruaja dhe fëmijët panë horror me sy Foto nga vendngjarja

LEZHË– Fotot që po shikoni vijnë nga vendi ku ndodhi plagosja në Lezhë mëngjesin e sotëm.

Aty dallohet qartë automjeti i llojit “Mercedez Benz” me ngjyrë gri, brenda të cilit ndodhej Hilë Gjini, bashkë me gruan dhe fëmijët të cilët po i dërgonte në shkollë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, rruga iu pre nga një person, që e qëlloi dy herë me automatik, duke e lënë të plagosur rëndë, gruaja dhe fëmijët panë horror me sy. Gjini ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment