Showbiz

“Jam aseti më i vyer i PD-së”, vajza seksi e biznesmenit shqiptar flet pa doreza për luksin dhe politikën

FOTO
Në Instastory, vajza e biznesmenit Hajredin Fratari, u ka dhënë mundësi fansave të saj ta pyesin, dhe u është përgjigjur duke treguar dhe se vijon të jetë një mbështetëse dhe aset në PD.
Featured image of article: “Jam aseti më i vyer i PD-së”, vajza seksi e biznesmenit shqiptar flet pa doreza për luksin dhe politikën Lediana Fratari

TIRANË- Modelja e njohur, Ledia Fratari, së fundmi është bërë një ndër më të ndjekurat në Instragram. Ajo herë pas herë poston foto, e tregon jetën e saj, por sot ka vendosur që tu përgjigjet të gjithë fansave.

Në Instastory, vajza e biznesmenit Hajredin Fratari, u ka dhënë mundësi fansave të saj ta pyesin, dhe u është përgjigjur duke treguar dhe se vijon të jetë një mbështetëse dhe aset në PD.

“Mbretëreshë je. Po a je më anëtare në Këshillin Kombëtar të PD-së?- është kjo pyetje që i drejtohet nga një ndjekës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fratari i ka kthyer menjëherë përgjigje duke thënë: Po patjetër. Jam aset i vyer i asaj partie. Ndërkohë ajo ka treguar dhe detaje për trupin e saj, ku është shrpehur se është 165 cm dhe peshon 49 kilogram. Por nuk ka munguar dhe eksopozimi i luksit.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment