Virale

FOTOT: Ikën PD-ja, nis ‘spastrimi politik’ në Kamëz, koshat mbushen plot me posterat e Berishës

 • Hiqet flamuri shqiptar, Xhelal Mziu iu bën ‘namin’ socialistëve: Skandaloze!
 • Në insititucionet kryesore dhe në rrugët e qytetit janë hequr të gjithë posterat e PD-së.
  Featured image of article: FOTOT: Ikën PD-ja, nis ‘spastrimi politik’ në Kamëz, koshat mbushen plot me posterat e Berishës Pamje nga koshat

  KAMËZ– Nisin ‘spastrimet’ në Bashkinë e Kamzës, pas largimit të Xhelal Mziut. Në insititucionet kryesore dhe në rrugët e qytetit janë hequr të gjithë posterat e PD-së.

  Siç duket edhe nga fotot e mëposhtme, posterat i përkojë kohës kur lideri historik i PD-së garonte për kryeministër.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  ‘Spastrimi’ nisi që në ditën kur Xhelal Mziu la zyrën për t’ja liruar vendin Rakip Sulit, i cili garoi i vetëm në zgjedhjet lokale të 30 qershorit.

  (k.m./dosja.al)

  Shto Koment