Aktualitet

FOTOT/ I vrànè vëllain para gruas dhe djalit, Misse Beqiri lè pàs krahëve dhímbjèn, shijon kohën me vajzën në breg të detit

I dashuri i saj Jake Hall ka postuar disa foto me të dhe me vajzën e tyre teksa shijojnë një ditë në plazh. 
Featured image of article: FOTOT/ I vrànè vëllain para gruas dhe djalit, Misse Beqiri lè pàs krahëve dhímbjèn, shijon kohën me vajzën në breg të detit Flamur dhe Misse Beqiri

BRITANI E MADHE- Dy javë pas vràsjes së Flamur Beqirit, motra e tij Misse është rishfàqur sërish në rrjetet sociale.

I dashuri i saj Jake Hall ka postuar disa foto me të dhe me vajzën e tyre teksa shijojnë një ditë në plazh. 

“Mesazhi yt i fundit është ajo që duhet të bëjmë “të mbajmë kokën lart dhe të vazhdojmë të buzëqeshësh,“-shkruan Jake.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Flamur Beqirit u vrá ditën e Krishtlindjes në pragun e vilës së tij 1.5 milionë euroshe në Londër. Persona, ende të páidentifikuar qélluan shqiptarin për vdékje duke e lënë të shtrirë në pragun e vilës në sy të gruas dhe djalit. Ende nuk është arréstuar askush për këtë ngjarje ndërkohë që po hétohet në lidhje me të shkuarën problématike të të ndjerit.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment