Virale

FOTOT: I qeshur e i veshur sport, deputeti Myslim Murrizi nuk bën dallime nga ngjyrat partiake, përqafon koleget socialiste

Fotografi Agim Rama ka shpërndarë foto në rrjetet e tij sociale, ku duket deputeti i opozitës teksa Murrizi përshëndeste e përqafonte deputetet socialiste. 
Featured image of article: FOTOT: I qeshur e i veshur sport, deputeti Myslim Murrizi nuk bën dallime nga ngjyrat partiake, përqafon koleget socialiste Myslim Murrizi me koleget socialiste

TIRANË– Deputeti Myslim Murrizi duket se ka marrëdhënie të mira me të gjithë kolegët e tij pavarësisht përkatësisve politike.

Fotografi Agim Rama ka shpërndarë foto në rrjetet e tij sociale, ku duket deputeti i opozitës teksa Murrizi përshëndeste e përqafonte deputetet socialiste. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Deputeti më popullor Myslim Murrizi, merr përqafime nga të gjitha krahët e politikës dhe më gjërë.”

Siç duket edhe nga fotot e mësipërme, Murrizi tregohet mjaft i dashur me deputetet Edlira Hyseni; Blerina Gjylametin; Evis Kushin dhe ministren Anila Denajn.
(k.m/dosja.al) 

Një Koment në “FOTOT: I qeshur e i veshur sport, deputeti Myslim Murrizi nuk bën dallime nga ngjyrat partiake, përqafon koleget socialiste

  1. Shko se po te shkerdhehet gruaja

Shto Koment