Aktualitet

FOTOT/ Humbi jetën gjatë punës, kush ishte emigranti shqiptar në Itali, kryepunëtori që ra nga ndërtesa e Amazon

 • E rëndë në Itali, shembet struktura e ndërtesës ‘Amazon’, vdes në vend shqiptari
 • Alsela është nga qyteti i Burrelit në Shqipëri, i cili jetonte dhe punonte në Chiari, si kryepuntori i kompanisë Amazon.
  Featured image of article: FOTOT/ Humbi jetën gjatë punës, kush ishte emigranti shqiptar në Itali, kryepunëtori që ra nga ndërtesa e Amazon Flamur Alsela

  ITALI- Flamur Alsela është emgranti shqiptar që humbi jetën mëngjesin e sotëm në Itali gjatë punës në kompaninë Amazon. Alsela është nga qyteti i Burrelit në Shqipëri, i cili jetonte dhe punonte në Chiari, si kryepunëtori i kompanisë Amazon. 50-vjeçari Alsela ishte i martuar dhe kishte një djalë.  

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  (I.A/dosja.al)

  Shto Koment