Politike

FOTOT/ Gazment Bardhi shkon në selinë e PD pas humbjes së thellë në Elbasan

Rezultati në Elbasan është 8 për Partinë Socialiste dhe 4 për Partinë Demokratike.
Featured image of article: FOTOT/ Gazment Bardhi shkon në selinë e PD pas humbjes së thellë në Elbasan Gazment Bardhi ne PD

TIRANE– Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka shkuar në selinë blu paraditen e sotme. Gazment Bardhi, numri një i listës së PD në Elbasan ku rezultati është në favor të PS, është fotografuar nga LSA teksa hyn në PD.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rezultati në Elbasan është 8 për Partinë Socialiste dhe 6 për Partinë Demokratike.


LAJMI KRYESOR: Humbën zgjedhjet! Heshtja pushton selinë e PD-së, Basha thërret në zyrë ‘të besuarit’ në qarqe, pritet lëvizja e radhës…

(F.g/dosja.al)

Shto Koment