Aktualitet

FOTOT/ Furgonë dhe blinda ‘zaptojnë’ Shijakun, pamje nga operacioni i RENEA-s për kapjen e të shumëkërkuarve

Siç shihet edhe në foto, janë disa furgonë policie njëri pas tjetrit që lëvizin në zonë.
Featured image of article: FOTOT/ Furgonë dhe blinda ‘zaptojnë’ Shijakun, pamje nga operacioni i RENEA-s për kapjen e të shumëkërkuarve Pamje nga operacioni i RENEA-s ne Shijak

DURRES- Dosja.al ka siguruar disa foto nga lëvizja e furgonave dhe blindave të policisë dhe RENEA-s në Shijak. Siç shihet edhe në foto, janë disa furgonë policie njëri pas tjetrit që lëvizin në zonë.

RENEA ne Shijak

Operacioni i RENEA-s ka nisur që prej mëngjesit, dhe janë ndaluar dy persona, si të përfshirë në pengmarrjen e Jak Prengës, ngjarje e ndodhur më 17 janar në Kamëz.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
RENEA ne Shijak

(F.g/dosja.al)

Shto Koment