Dikur

FOTOT e rralla nga Janina dhe sarajet e Ali Pashë Tepelenës

Këto pamje të rralla vijnë nga Janina në vitin 1836.

TIRANË- Në galerinë e më sipërme do të shikoni pamje nga Janina, sarajet e Ali Pashë Tepelenës si dhe disa nga familjarët dhe nënpunësit e tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Marrë nga  TemA

Shto Koment